یک درخواست از استاد عابدان پور

استاد عزیز جناب عابدان پور

من شخصا تا کنون سعادت حضور در محضرتان را نداشته ام ، اما از روزی که از دوستان شنیدم شما مسایل و نکات درس مدیریت مالی را علی رغم مشغله فراوان کاری تایپ کرده و به صورت فایل در اختیار علاقه مندان قرار می دهید متوجه روحیه و وجدان کاری والای شما شدم ، تنها شما می توانستید دقیقه ای از وقت کلاس را تلف نکنید و تا آخرین لحظات به تدریس بپردازید و از اوقات شخصی برای پاسخ به سوالات و حل مسایل استفاده نمایید در حالی که اطلاع کامل دارم که اگر می خواستید می توانستید با صرف همین وقت چندین برابر حق التدریس فعلی درآمد کسب نمایید ، می دانم چه کنایه ها و زخم زبان ها شنیدید و خللی در اراده تان به وجود نیامد ، امیدواریم همان گونه که تا کنون اسوه سرسختی و مقاومت و وجدان کاری برای ما بوده اید اکنون نیز انبوه ناراحتی های کاری را به جسارت دانشجویی فرومایه علاوه نکنید و همگیمان را از فیض حضور در محضرتان محروم ننمایید ، خانمی که به خاطر نمره لب به جسارت و بی احترامی و تهدید استاد بزرگی چون شما بگشاید حتی لیاقت اطلاق "خانم" هم ندارد چه رسد به الباقی ... . گویا هرگز نشنیده اند که حضرت علی (ع) فرمود : " هرکس به من کلمه ای بیاموزد مرا بنده خود کرده است " . بنابراین :

صمیمانه خواهشمندیم افتخار شاگردیتان را مجددا نصیبمان فرمایید

متشکریم

بچه های حسابداری پیام نور نجف آباد


/ 7 نظر / 16 بازدید
گروه دانشجويی نشريه ی فکر فردا

سلام .خسته نباشين .واقعا بلاگ خوبی دارين .چشم لينکتون رو با کمال افتخار اضافه می کنيم .موفق باشين . گروه دانشجويی مديريت بازرگانی مشگين شهر .

عابدان

با سلام لطفا دانشجويان محترم به وبلاگ بنده مراجه فرمايند. با احترام - عابدان پور

سلام ازاين كه در وبتون ازاستادمعذرت خواهي كرديدممنون..

ف.ا ع ت م ا د م ق د م

سلام من فقط بگم کليه افرادی که در اون جنايت شوم دست داشتند شناسايی شدند و تحت پيگرد هستنداز همينجا از حضور محترم جناب آقای عابدان پور عزيز به خاطر بی ادبيه اون افراد پوزش ميطلبم و اين را اضافه کنم که اگر همه بچه ها از اين لينک با خبر بودند الان شما ۸۱۶۱۰۷۳۸۶۰ تا پيغام تشکر داشتيد جناب استاد بايد همچنين افرادی هميشه باشند تا با رفتار بدشان افراد متشخص را بيشتر نشان بدهند دوستدار شما ف. ا. م

محمد

خیلی پایه بود