ممنوعيت اردوهای تفريحی مختلط در دانشگاه‌ها !!!

 اردوهای تفریحی دانشجویی بر اساس بخشنامه نباید به صورت مختلط برگزار شود و اگر خلاف این بخشنامه عمل شود معاونین فرهنگی دانشگاه ها باید پاسخگو باشند.

دکتر "اصغر زارعی" در گفتگو با "مهر" در خصوص اردوهای دانشجویی افزود: طبق بخشنامه ای که قبل از دولت نهم در وزارت علوم تهیه و به دانشگاه ها ابلاغ شده است نباید هیچ دانشگاهی اردوهای تفریحی دانشجویی را به صورت مختلط برگزار کند.

وی ادامه داد: اردوهای علمی از این قاعده مستثنی هستند و این اردوها به همراه اساتید مشاور و راهنما می توانند به صورت مختلط برگزار شود.

مدیر کل حراست وزارت علوم اظهار داشت: در صورتی که این اردوها به صورت مختلط در دانشگاهی برگزار شود و در پی آن تبعات خلاف مقررات به وجود آید، معاونت فرهنگی دانشگاه باید بر اساس ظوابط پاسخگوی باشد.

/ 2 نظر / 12 بازدید
يک دانشجوی عاجز پيام نوری

سلام من يک دانشجوی رشته حسابداری پيام نوری هستم و از کجا بگويم که ما کسانی هستيم که از زور سربازی نرفتن و از اينکه در دانشگاه دولتی قبول نشديم به ناچار وارد اين به ظاهر دانشگاه شديم که هيج جای دنيا ما را قبول ندارند و تازه استادان ما کسانی هستند که با يک ليسانس يا فوق ليسانس زوری شدهاند اساتيد پيام نور. از شدت بغض دیگر نمی توانم صحبت کنم

جمعی از دانشجويان دانشگاه دولتی اصفهان

اخه يکی بگه که شما پيام نوری ها بجای درس خواندن فقط فکر ذکرتان دختر اردوی مختلط و. اين چرت پرت های که تو اين سايت اين است اين نشان دهنده شطح علمی شماهاست