توضیحات عجیب رئیس جنجالی درباره سوسک


گفته می‌شود پیدا شدن تعدادی سوسك در غذای یكی از خوابگاه‌های دانشگاه اصفهان، به اعتراض جمعی آنها نسبت به این مسئله و توضیحات عجیب «محمدحسین رامشت» رئیس این دانشگاه نسبت به این امر انجامید.
به گزارش خبرنگار سیاسی آفتاب از اصفهان، تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه اصفهان كه به پیدا شدن سوسك در غذای خود معترض بودند، با طی كردن فاصله 2 كیلومتری خوابگاه تا دانشگاه، و در حالیكه شعار می‌دادند: «رامشت! پاسخ گو» خواستار حضور او در میان خود و پاسخگویی وی به درخواست‌های خود شدند. این دانشجویان همچنین در شعارهای خود خواستار استعفای دکتر «بیدهندی» معاون دانشجویی دانشگاه شدند.
رامشت رییس دانشگاه اصفهان پس از لحظاتی خود را به محل رساند و خطاب به دانشجویان گفت: «پیدا شدن سوسک در غذا این همه عربده کشی و لات بازی ندارد، سوسک یکی از غذاهای باکلاس برخی از کشورهای جهان است و حتی جزء گرانترین غذاها محسوب می شود. این مسئله كه این همه ناراحتی ندارد، سوسک را می‌گذاشتید کنار و غذای خود را می‌خوردید. چرا اینقدر سرو صدا راه انداخته اید و اعتراض می کنید؟»
وی همچنین در پاسخ به یکی از دانشجویان دختر که از او پرسیده بود: «چرا اینقدر کمیته انظباطی به نوع پوشش دانشجویان عکس العمل نشان می‌دهد»؟ گفت: فکر می کنید ما نمی دانیم بعد از کلاس درس چه کارهایی انجام می‌دهید؟ فکر می‌کنید نمی‌دانیم که آرایش غلیظ می کنید و با لباس‌های آنچنانی کوتاه و چسبان که چشم هوسرانان را به خود جلب می کند به چهارباغ می روید و کارهای خلاف انجام می‌دهید. کمیته انظباطی این دخترهای خلاف کار را دعوت می کند و ارشادشان می کند.
وی در ادامه گفت: ما برای شما چند دکتر روانشناس استخدام کرده‌ایم تا شما را کنترل روانی کنند چون شما از خانواده‌های خود دور هستید و ما موظف به حمایت از شما هستیم.
رامشت در برابر اعتراض یکی از دانشجویان به این سخنان اظهار داشت: ببینید این دانشجو مشکل روانی دارد و اصلا دیوانه است.
ظاهراً سخنان رامشت رییس دانشگاه اصفهان با اعتراض شدید دانشجویان همراه شده و تعداد زیادی از دانشجویان با شعار «رامشت استعفاء استعفاء» سخنان وی را قطع نمودند.

/ 1 نظر / 52 بازدید
jm

واقعاشرم آوراست